Medifamily s.c. Maria Porczyk, Piotr Porczyk

Medifamily s.c. Maria Porczyk, Piotr Porczyk

Nasza firma prowadzi zajęcia dodatkowe dla dzieci w kilkudziesięciu placówkach na terenie Warszawy. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie oraz jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzonych przez nas zajęć. Oferujemy lekcje aikido, warsztaty plastyczne, szachy, lekcje tańca, zajęcia teatralne, balet, jogę i gimnastykę.

Zatrudniamy doświadczonych nauczycieli i animatorów. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie i szczęście naszych podopiecznych. Dodatkowo prowadzimy diagnostykę i rehabilitację postawy w wielu przedszkolach w stolicy. Oferujemy rehabilitację pourazową, domową, masaż leczniczy, limfatyczny i relaksacyjny. Prowadzimy konsultacje dietetyczne i logopedyczne. Leczymy wady postawy u dzieci i służymy doradztwem w zakresie zdrowego odżywiania u kobiet w ciąży. Zapraszamy Państwa do współpracy.

PÓŁKOLONIE 2015 „MALI PASJONACI”

CENNIK/WYŻYWIENIE

W przypadku korzystania z pełnego turnusu trwającego 5 dni koszt dzienny wynosi 80zł. Jeśli Dziecko korzysta z oferty 4 lub mniej dni koszt dzienny wynosi 100zł.

W cenę wliczone są posiłki: śniadanie, zupa, II danie, podwieczorek i cały dzień dostęp do napojów (woda, kompoty, herbata) oraz wszystkie atrakcje na miejscu związane z wybranym profilem oraz opieka wykwalifikowanej kadry.

Specjalne diety (wegetariańskie, alergiczne i inne) nie są dodatkowo płatne.

Dodatkowe wycieczki i atrakcje, o których będzie informacja każdego pierwszego dnia turnusu nie są obowiązkowe i są dodatkowo płatne.

PROFILE: EKSTREMALNY I KONNY ze względu na codzienne dodatkowe atrakcje jest droższy o 20zł za każdy dzień.

Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o indywidualny kontakt.

ZNIŻKI:

  • dla rodzeństwa po 10zł za każdy dzień nie zależnie od profilu,

  • dla grupy znajomych (min 4 osoby) po 5zł za każdy dzień na każdą osobę,

  • Rodziny wielodzietne posiadające Kartę Dużej Rodziny 10zł zniżki dziennie przy uczestnictwie 1 dziecka, a w przypadku 2 lub więcej uczestników po 15zł zniżki na każde dziecko.

  • 10zł zniżki dziennie dla wszystkich korzystających z trzeciego lub kolejnego turnusu (dwa pierwsze w podstawowej cenie).PÓŁKOLONIE 2015 „MALI PASJONACI”

PŁATNOŚCI

Zaliczkę w wysokości 160zł za każdy wybrany turnus należy wpłacić nie później, niż w dniu jego rozpoczęcia, a pozostałą kwotę najpóźniej ostatniego dnia turnusu.

Za datę zapłaty uważa się dzień wpływu pieniędzy na konto bankowe lub bezpośrednio do kasy firmy Medifamily s.c.

Płatności należy dokonać na numer konta:

18 1090 1753 0000 0001 1985 7528

Medifamily s.c. Maria Porczyk, Piotr Porczyk

ul. Posłańców 3, 04-409 Warszawa

Tytuł: półkolonie, termin(y) turnusu, imię i nazwisko uczestnika, zaliczka/pozostała płatność.

PÓŁKOLONIE 2015 „MALI PASJONACI”

Zakręt ul. Szkolna 20

PLAN DNIA

Półkolonie są przeznaczone dla dzieci w wieku 4 – 12 lat.

(3 – latki zapraszamy do żłobkowej grupy wakacyjnej – ekologicznyzlobek.pl)

Program poszczególnych turnusów może ulec modyfikacji, w zależności od ilości chętnych.

Zajęcia będą odbywały się w grupach wiekowych oraz wybranych profilach.

Opieką wykwalifikowanej kadry dzieci objęte są w godzinach 7.00 – 18.00

Każdy dzień ma stały harmonogram:

7.00 – 9.00 – schodzenie się uczestników, zabawy integracyjne, gry planszowe (m.in. logiczne, historyczne, taktyczne) oraz edukacyjne w podgrupach w tym zajęcia ruchowe, czasem bajkowe poranki.

9.00 – 9.30 – śniadanie

9.30 - 11.30 – zajęcia profilowane

12.00 – 12.30 – zupa

12.30 – 14.00 – zajęcia profilowane oraz zabawy w podgrupach

14.00 – 14.30 – drugie danie

14.30 – 16.30 – popołudniowe konkursy w grupach wiekowych

16.30 – 17.00 – podwieczorek

17.00 – 18.00 – relaks, czytanie książek, gry planszowe, czasem bajkowe popołudnia i rozchodzenie się dzieci do domu,

Plan tygodniowy poszczególnych profili jest modyfikowany i dostosowywany do grupy w zależności od stopnia zainteresowania tematem, wieku, umiejętności oraz liczebności grupy. Każdy turnus w poniedziałek zaczynamy zabawami integracyjnymi i zapoznaniem się dzieci, a w piątek kończymy pożegnalnym ogniskiem lub grillem w ramach podwieczorku oraz dyplomami i upominkami.PÓŁKOLONIE 2015 „MALI PASJONACI”

Zakręt ul. Szkolna 20

PROFILE

Aby profil był realizowany musi się zebrać grupa min 5 osób. W innym wypadku profile zbliżone tematycznie będą połączone i realizowane w innej – równie atrakcyjnej i podobnej do obu treścią formie.

PROFIL JĘZYKOWY – założeniem tego profilu jest codzienny kilkugodzinny kontakt z językiem angielskim – pozwoli to utrwalić, osłuchać się i nauczyć znacznie więcej niż w szkole. Poprzez zabawę z lektorem, bajki i filmy alnglo - języczne, czytanie książek oraz inne formy można podszkolić w krótkim czasie językowe umiejętności.

PROFIL NAUKOWY – dla wszystkich pasjonatów nauki, zjawisk fizycznych i przyrodniczych, podróżniczych odkryć, matematycznych łamigłówek, wielbicieli stworzeń i wszystkiego co związane z odkrywaniem i poznawaniem Świata specjalnie przygotowany program „Naukowcem być”.

PROFIL ARTYSTYCZNY – utalentowani i poszukujący drzemiącego w sobie talentu odkryją nowe formy ekspresji swych darów, nauczą się nowych technik malarskich, rysunkowych, plastycznych ale i muzycznych oraz tanecznych. „Artystą być” to profil dla każdego, kto lubi odkrywać siebie poprzez sztukę.

PROFIL TEATRALNY – talent sceniczny, recytatorski, a może chęć przełamania tremy scenicznej. Każdy, komu kiedyś przez myśl przeszło marzenie aktorskie odnajdzie się właśnie w tym profilu. Będziemy się uczyć dykcji, mimiki, pantomimy, wyrażania uczuć ciałem i wiele ciekawych teatralnych sztuczek, A może i pokaz magicznych sztuczek się uda…

PROFIL MAŁEJ KSIĘŻNICZKI – to dla wszystkich małych i większych dziewczynek, które interesują się modą, robieniem biżuterii, projektowaniem ubrań oraz chcą się nauczyć poruszać na scenie, delikatnie do wieku malować. Idealne miejsce na ekspresję i realizację marzenia o byciu „Małą Księżniczką”.

PROFIL KONNY – dla początkujących i zaawansowanych teoria i praktyka opieki i ujeżdżania tych wspaniałych zwierząt, jakimi są konie. Ci którzy o nich jeszcze nic nie wiedzą poznają wiele tajników i zaczną swą przygodę w siodle, a Ci, którym koń obcym nie jest, rozwiną swą wiedzą i umiejętności jeździeckie.

PROFIL SPORTOWY – dla wszystkich, którzy pasjonują się sportem nie tylko aktywnie, ale chcieliby poznać różne ciekawostki, mało znane sporty i spróbować ich. Idealny profil dla tych którzy lubią się ruszać zawsze i wszędzie. Będą wycieczki rowerowe, gry zespołowe, sporty znane i mniej znane.

PROFIL EKSTREMALNY – dla spragnionych wrażeń i chcących poznać tajniki surwiwalu (survival), budowania szałasów, rozpalania ognisk w różnych warunkach, noclegu pod gołym niebem (dodatkowa opcja nieobowiązkowa), przygotowywania samodzielnego posiłku kempingowego oraz lubiących ekstremalne przygody i zabawy. Czeka wiele niespodzianek i atrakcji.

Zobacz nasze opinie:

Dodaj swoją opinię.
Dodaj swoją opinię.
* Pole wymagane