Miki House

Nasza placówka zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia. Pełnimy kompleksową i profesjonalna opiekę nad maluchami od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 18:30. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście naszych podopiecznych, dlatego dokładamy wszelkich starań, by czuły się one tu bezpieczne, kochane i potrzebne. Zatrudniamy wykwalifikowane i doświadczone opiekunki, które do potrzeb każdego z dzieci podchodzą indywidualnie i nieszablonowo.

Zapewniamy wyżywienie oraz opiekę lekarsko- medyczną. Dysponujemy kolorowymi salami oraz nowoczesnym placem zabaw. Obiekt jest dostosowany do potrzeb maluchów w wieku przedszkolnym. Uczymy ich samodzielności, tolerancji oraz odpowiedzialności. Prowadzimy zajęcia plastyczne, logorytmiczne, ruchowe, z zakresu bajkoterapii oraz języków obcych. Nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne referencje. Zapraszamy do rejestracji.