Misiakowy Domek Prywatny Żłobek Anna Ster

Nasz żłobek to miejsce, gdzie Twoja pociecha będzie czuła się bezpieczna, rozumiana i kochana. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy otoczone są troskliwą opieką. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Posiadamy atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Jesteśmy placówką integracyjną. Prowadzimy ciekawe zajęcia wpływające na rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny dzieci.

Uczymy poprzez zabawę. Przygotowujemy maluchy do dalszej edukacji szkolnej. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy ze sprawdzonym cateringiem. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 16:00. Istnieje możliwość wydłużenia czasu pracy żłobka do godziny 20:00. Możliwa opieka weekendowa. Na hasło PRZEDSZKOLAI ZLOBKI.PL udzielamy rabatu w wysokości 5% na wpisowe. Zapraszamy.