Misiowy Zakątek

Żłobek “Misiowy Zakątek” jest miejscem , gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych podopiecznych, przywiązujemy uwagę do indywidualnego rozwoju zainteresowań dzieci oraz uczymy je samodzielności i tolerancji względem siebie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne, muzyczne, językowe wspierające rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i motoryczny dzieci.

Uczymy głownie poprzez zabawę. Placówka spełnia wymogi budowlane i sanitarne. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który życzliwie i indywidualnie podchodzi do potrzeb maluchów. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w formie cateringu dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci. Jesteśmy otwarci na sugestie Rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Nasz żłobek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00- 18:00. Zapraszamy!!!

50% rabatu na opłatę wpisową na hasło przedszkolaizlobki.pl

ul. Gliwicka 224