Misterek Joanna Misterska

Nasza firma oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych na terenie Włocławka i Brześcia Kujawskiego. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe, nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, a do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zatrudniamy doświadczonych lektorów i animatorów. Prowadzimy zajęcia Smart Kids obejmujące nauczanie języka angielskiego, zajęcia artystyczne, rytmiczne, ruchowe oraz wspierające rozwój emocjonalny i psychiczny dzieci. Oferujemy także animacje dla dzieci i młodzieży podczas imprez okolicznościowych: wesel, komunii, pikników i urodzin.

Program dostosowany jest do zainteresowań i wieku grupy odbiorców. W ramach animacji proponujemy malowanie twarzy, konkursy ruchowe, zabawy tematyczne, modelowanie balonów oraz zabawy z żywą maskotką Minionek. Istnieje możliwość prowadzenia zabaw w języku angielskim. Nasze usługi cieszą się zaufaniem, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie naszego programu. Zapraszamy Państwa do współpracy.