Morskie Opowieści-Niepubliczne Przedszkole Aleksandra Kościńska

Nasze przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się bezpieczne, rozumiane i kochane. Najważniejsze jest dla nas dobo i szczęście każdego z wychowanków! Zapewniamy profesjonalną opiekę, do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie oraz wspieramy rozwój psychiczny, fizyczny, intelektualny i fizyczny maluchów. Uczymy dzieci samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie. Placówka spełnia wymogi budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane zabawki i pomoce dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów.

Zapewniam zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Prowadzimy zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe, relaksacyjne i z języka angielskiego. Organizujemy zajęcia promujące zdrowy styl życia i odżywiania się oraz współpracujemy z psychologiem i logopedą. Dysponujemy własnym placem zabaw i ogrodem. Organizujemy także imprezy okolicznościowe dla dzieci. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne przez cały rok w godzinach 6: 00- 17: 30- także w wakacje. Zapraszamy do rejestracji.

13 Grudnia, 2015

Rewelacja, super miejsce dla maluszków:)

Gość

Rewelacja, super miejsce dla maluszków:)