Myszka Miki Opieka Nad Dziećmi – Niania Małgorzata Kałużna

Nasza placówka pełni kompleksową opiekę nad dziećmi. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy indywidualnie i z zaangażowaniem podchodzą do potrzeb wychowanków. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Wspieramy indywidualny rozwój intelektualny i psychiczny dzieci, uczymy je samodzielności i tolerancji oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej i przedszkolnej.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i komfort naszych podopiecznych. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, warsztaty poznawcze i liczne wycieczki. Gwarantujemy liczne atrakcje. Zapewniamy zdrowe posiłki w ramach własnej kuchni. Placówka jest otwarta w godzinach 7:00- 17:00. Cieszymy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje. Zapraszamy Państwa do współpracy.