Niepubliczne przedszkole A dlaczego

Nasze przedszkole pełni opiekę nad dziećmi w wieku od 2, 5 do 6 lat. Zapewniamy rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo oraz wsparcie w rozwoju indywidualnych pasji i zainteresowań. W naszej pracy łączymy ze sobą tradycyjne i innowacyjne metody wychowawcze, uczymy maluchy samodzielności i odpowiedzialności, rozwijamy kreatywność i wyobraźnię dziecka oraz zaspokajamy naturalną ciekawość otaczającego świata. Współpracujemy z Centrum Nauki Kopernik.

Nasza placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczno- naukowe. Kładziemy duży nacisk na aktywność ruchową dzieci na świeżym powietrzu. Prowadzimy rytmikę, naukę języka polskiego, muzykę i zajęcia manualne. Dzieci mogą liczyć na wsparcie psychologiczne. Najważniejsze jest dla nas szczęście naszych podopiecznych. W niedalekich planach mamy otwarcie Klubu Odkrywców. Oferujemy opiekę godzinową. Zapraszamy!!!