Niepubliczne Przedszkole Akademia Malucha

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie zapewniamy kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi.

W placówce zatrudniamy jedynie doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro maluchów a do ich potrzeb podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci.

Kolorowe sale oraz różnorodne pomoce dydaktyczne sprzyjają rozwojowi zainteresowań i wyobraźni.

Dbamy o rozwój psychiczny, fizyczny i społeczny dzieci. Placówka posiada własny, duży plac zabaw, organizujemy wycieczki oraz zajęcia dydaktyczne.

Zapewniamy wyżywienie z możliwością dostosowania diety do potrzeb malców.

Nasi wychowankowie uczestniczą w zajęciach języka angielskiego.

Rekomendacje są dowodem naszej jakości oraz sprawowania opieki nad dziećmi.

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-18:00 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

Zapraszamy.

28 Października, 2014

Kika

Mój synek świetnie się tu czuje, jedzenie robione na miejscu, plac zabaw duży, miła atmosfera, dziecko nie chce wychodzić do domku ;)Kontakt z Paniami dobry - są ciepłe i wesołe, a to znaczy dużo :) Polecam!!

5.0 5.0 1 1 Mój synek świetnie się tu czuje, jedzenie robione na miejscu, plac zabaw duży, miła atmosfera, dziecko nie chce wychodzić do domku ;)Kontakt z Paniami dobry - są ciepłe i w