Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Smoków

Akademia Małych Smoków jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie maluchy czują się potrzebne i rozumiane. Prowadzimy ciekawe zajęcia z języka angielskiego, plastyki, rytmiki, aikido i gimnastyki. Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Organizujemy spektakle teatralne, koncerty oraz imprezy okolicznościowe. Maluchy uczymy samodzielności, odpowiedzialności oraz tolerancji.

Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie. Obiekt spełnia surowe normy sanitarne i budowlane. Zapewniamy zdrowe i zbilansowane posiłki w ramach własnej kuchni. Prowadzimy także filię naszej placówki – żłobek Zielone Smoczki, gdzie mamy jeszcze dużo miejsc wolnych. Nasze Przedszkole cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców, czego dowodem są liczne rekomendacje. Zapraszamy!!!

05 Sierpnia, 2016

Kinga

Polecam. Oceniam na podstawie krótkiego okresu i tylko dlatego nie daje max.
Moja córka chodziła do AMS na Conrada w ubiegłym roku do 2 latków, przez 1 m-c wakacji, regularnie chodziła do państwowego żłobka, ale tam zapeniają opiekę tylko przez 11 m-cy w roku. Bardzo się bałam gdy zbliżała sie zmiana, że będzie problem z adaptacją, bo czasem po chorobie nie chciała zostać w swoim żłobku. Ku mojemu zaskoczeniu córka zaaklimatyzowała się już pierwszego dnia i chodziła tam z wielką radością, której nie okazywała w swoim żłobku. W tym roku też chodzi tam w wakacje i już jesteśmy po pierwszym tygodniu a jej reakcja na przedszkole jest równie radosna. Nie oceniam innych szczegółów, ale atmosfera i opieka musi być bardzo dobra skoro dziecko chodzi tam z wielką chęcią i nie chce wyjść. Panie opiekunki są bardzo sympatyczne.

29 Stycznia, 2016

Przedszkole jest super :) Córcia chodzi od 2 lat i nigdy nie była sytuacji, by się skarżyła.Dużym atutem jest tutaj opieka.Przedszkolanki do

Sonia Malicka

Dużym atutem jest tutaj opieka.
Przedszkolanki doskonale się znają na pracy z dziećmi, chętnie się z nimi bawią, wymyślają nowe rzeczy.
A więc nie ma nudy, jest zabawa. POLECAM!

07 Grudnia, 2015

Katarzyna

Przedszkole na wysokim poziomie. Wysoki poziom nauczania, swoboda bycia sobą, swoboda rozwoju, indywidualne podejście do każdego dziecka. To jest to!
Cieszę się, że moje dziecko chodzi własnie do tego przedszkola.
Pozdrawiam!

23 Listopada, 2015

Kamila

Super przedszkole z wykwalifikowaną kadrą. Cieszę się niezmiernie, że moje dziecko trafiło w ręce tak kompetentnych i doświadczonych opiekunek.
Od razu widać w nich miłość do dzieci.
POLECAM!

20 Października, 2015

Polecam. Przedszkole jest bardzo kolorowe, bardzo rodzinne, co pomogło mojej córce szybko się zaklimatyzować.No początki nie były łatwe, ale

Renata J.

No początki nie były łatwe, ale opiekunki w przedszkolu są niesamowicie przygotowane na każdą okoliczność związaną z obawami maluchów.

21 Sierpnia, 2015

Jestem przeszczęśliwa!!!Przedszkole jest naprawdę fajne, widać, że dzieci czują się tam dobrze.Opiekunki bardzo otwarte, sympatyczne, konkr

Zuzanna M.

Jestem przeszczęśliwa!!!
Przedszkole jest naprawdę fajne, widać, że dzieci czują się tam dobrze.
Opiekunki bardzo otwarte, sympatyczne, konkretne i zaangażowane w swoją pracę.
Dziękuję :)

29 Lipca, 2015

Bardzo doceniam to, że w przedszkolu dania przygotowywane są we własnej kuchni.Mam więc pewność, że moja córcia dostanie dania , które są

Majka

Bardzo doceniam to, że w przedszkolu dania przygotowywane są we własnej kuchni.
Mam więc pewność, że moja córcia dostanie dania , które są smaczne i zdrowe.
Dodatkowym atutem jest ilość zajęć.
Naprawdę jest ich sporo. Ogólnie jestem zadowolona i polecam wszystkim młodym mamom :)

08 Lipca, 2015

Przedszkole rzetelnie realizuje program nauczania dbając przy tym o to, by dzieci również bawiły się i miały czas na odpoczynek.Mój Piotruś

Monika Sądecka

Mój Piotruś jest szczęśliwy, kiedy pozostawiam go pod opieką wykwalifikowanej kadry i to jest dla mnie najlepszy dowód na to, że przedszkole jest godne zaufania.
Cieszę się, że mogę liczyć tutaj na wsparcie i zaangażowanie ze strony opiekunek.
Trzeba przyznać, że przedszkolanki są naprawdę niesamowite.

19 Maja, 2015

Akademia Małych Smoków spełnia moje oczekiwania. Jest tutaj rodzinnie, ciepło, bezpiecznie i czysto.Placówka jest dobrze zorganizowana, dostoso

Agnieszka

Placówka jest dobrze zorganizowana, dostosowana do potrzeb dzieci. Zapewnia świetny start w przyszłość i daje dzieciom spore możliwości.
Cieszę się, że zdecydowałam się zapisać swojego malucha właśnie tutaj.
Dużym atutem jest plac zabaw, szeroki wachlarz zajęć, nauka języka angielskiego.
Wg mnie warunki są komfortowe, czesne nie jest wygórowane,a zajęcia prowadzone są w ciepłej atmosferze.
Fajnie, że dzieci nie są do niczego zmuszane, że mogą poczuć się bezpiecznie w placówce i swobodnie rozwijać, w swoim własnym tempie.
Pozdrawiam!

23 Grudnia, 2014

Ela

Dla mnie doskonałe przedszkole. Mam pozytywną opinię na jego temat ze względu na troskliwą opiekę. Moja pociecha uczy się tu naprawdę wielu rzeczy. Synek stał się bardzo uprzejmym chłopcem odkąd tu przychodzi.

4.9 5.0 17 17 Polecam. Oceniam na podstawie krótkiego okresu i tylko dlatego nie daje max.Moja córka chodziła do AMS na Conrada w ubiegłym roku do 2 latków, przez 1 m-c wakacji, regularni
Strona:

ul. Conrada 7 Warszawa