Niepubliczne Przedszkole artystyczno-językowe Bułhaczek Marysin Wawerski

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście każdego z wychowanków. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne, posiada atestowane wyposażenie oraz jest pozbawiony barier architektonicznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pedagogów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Naszym celem jest wsparcie rozwoju psychicznego, fizycznego i intelektualnego dzieci. Zajęcia są prowadzone w małych grupach. Uczymy poprzez zabawę.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, naukę czytania metodą Glenna Domana, zabawy z piosenką metodą Klanzy, zajęcia ruchowe z elementami sensorycznymi, matematykę metodą Gruszczyk-Kolczyńskiej, eksperymenty, balet oraz naukę gry na instrumencie. Współpracujemy z logopedą. Organizujemy wyjścia do teatru. Nasza placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 18:00.