Niepubliczne Przedszkole Bajkowy Zakątek

Nasze Przedszkole jest miejscem cieszącym się ogromnym zaufaniem rodziców. Państwa pociechy znajdą u nas bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę oraz zainteresowanie. Wspieramy indywidualny rozwój każdego z wychowanków poprzez nieszablonowe podejście do ich potrzeb. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów. Dzieci biorą udział w zajęciach rytmicznych, językowych i logopedycznych. Prowadzimy kółka zainteresowań.

Do dyspozycji maluchów oddajemy kolorowe i słoneczne sale wyposażone w atestowane zabawki, sprzęt i pomoce dydaktyczno- naukowe. Na terenie obiektu znajduje się piękny ogród oraz plac zabaw. Dzieciom zapewniamy wyżywienie z uwzględnieniem potrzeb żywnościowych każdego z nich. Organizujemy także imprezy okolicznościowe. Rekrutacja trwa cały rok. Mamy jeszcze 6 wolnych miejsc. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 5 lat. Placówka jest czynna w godzinach 7:00-17:00. Czesne wynosi 150 zł miesięcznie +8,5 zł dziennej stawki żywnościowej. Zapraszamy.

Godziny otwarcia: 07:00-17:00 (pn- pt).