Niepubliczne Przedszkole BAMBI Sopuch Anna

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Wspieramy rozwój intelektualny, fizyczny i psychiczny dzieci, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, zajęcia gimnastyczne, katechezę oraz zajęcia ogólnorozwojowe.

Istnieje możliwość organizacji wycieczek i imprez okolicznościowych dla maluchów. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach współpracy z cateringiem. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje, dobro dzieci jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy Państwa do współpracy.