Niepubliczne Przedszkole Delfin

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE DELFIN w Olkuszu pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi od drugiego roku życia. Placówka jest miejscem bezpiecznym, spełniającym wszelkie normy budowlane i sanitarne. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dobro dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe w oparciu o nową podstawę programową MEN. Dzieci biorą udział w zajęciach artystycznych, przyrodniczych, rytmicznych, muzycznych, językowych i ruchowych.

Zajęcia są prowadzone w kameralnych grupach. Zatrudniamy doświadczonych pedagogów oraz współpracujemy ze specjalistami w zakresie pracy z najmłodszymi. Wspieramy indywidualny rozwój fizyczny, intelektualny i emocjonalny naszych wychowanków. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Przedszkole posiada atestowane wyposażenie i pomoce dydaktyczne. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

ul. Sławkowska 5/6
32-300 Olkusz