Niepubliczne Przedszkole Domino

Nasze Przedszkole jest miejscem przyjaznym i wyjątkowym. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych wychowanków, czego dowodem jest uśmiech na ich twarzy. Do dyspozycji naszych wychowanków oddajemy pięć przestronnych sal , które wyposażone są w atestowany sprzęt i pomoce dydaktyczne. Obiekt jest pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych.

Nad bezpieczeństwem i wszechstronnym rozwojem malców czuwają doświadczone opiekunki z wykształceniem pedagogicznym. Dzieci spędzają czas na placu zabaw bądź w figloraju. Wspieramy wszechstronny rozwój psychiczny, społeczny i ruchowy dzieci, rozwijamy także ich pasje i zainteresowania. Z naszej strony zapewniamy wprowadzenie maluchów w świat przedszkola, ciepłą i rodzinną atmosferę, stymulację twórczej i kreatywnej aktywności wychowanków oraz zrozumienie. Prowadzimy zajęcia języka angielskiego, rytmiki i muzyki. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00- 18:00. Placówka monitorowana. Mamy jeszcze 10 miejsc wolnych.

Zapraszamy.

Godziny otwarcia: 06:00-18:00