Niepubliczne Przedszkole Domowa Melodia

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie wszystkie dzieci czują się tak samo dobrze, jak we własnym domu rodzinnym. Rodzice darzą zaufaniem naszą placówkę, czego dowodem są liczne rekomendacje i referencje. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne, jest kolorowy i wyposażony w atestowane pomoce dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczony zespół wykwalifikowanych opiekunów.

Naszą misją jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci, kształcenie niezbędnych umiejętności, rozwijanie poczucia własnej wartości oraz przygotowanie maluchów do dalszej edukacji szkolnej. Uczymy dzieci samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. W ramach czesnego oferujemy naukę jazdy konnej raz w miesiącu. Mamy jeszcze 13 miejsc wolnych! Zapraszamy do zapisów!