Niepubliczne Przedszkole Domowe Przedszkole

Zapraszamy do „Domowego Przedszkola”. Już teraz możecie Państwo wraz ze swoimi pociechami odwiedzić nasze „Domowe Przedszkole”, które powstało z pragnienia stworzenia dla dzieci miejsca, gdzie największą wartością jest szczęście, wzajemny szacunek i zaufanie. Dążymy do stworzenia kameralnego przedszkola nastawionego na zindywidualizowaną opiekę oraz wszechstronny i harmonijny rozwój dzieci. Przedszkole jest początkiem drogi do dorosłości i chcemy, aby droga ta była dla Państwa dzieci ciekawa i fascynująca. Jest to miejsce, w którym dzieci spędzą czas na zabawie i nauce oraz rozwoju własnych zdolności. Chcemy abyście Państwo mieli pewność, że Wasze pociechy są bezpieczne, uśmiechnięte i interesująco spędzają czas.

Zapisy do przedszkola odbywają się na podstawie zgłoszenia Rodziców, poprzez wypełnienie „Karty zgłoszenia” i wpłaty wpisowego. U nas rekrutacja trwa przez cały rok szkolny. Do przedszkola, które zapewnia wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, przyjmowane będą dzieci w wieku 2,5 – 5 lat. Drzwi “Domowego Przedszkola” są do Państwa dyspozycji w godzinach od 7:00 do 16:00. Naszym priorytetem jest stworzenie w przedszkolu miłej i rodzinnej atmosfery. Wychodzimy z założenia, że „w zdrowym ciele, zdrowy duch”, dlatego też dużą uwagę przywiązujemy do edukacji prozdrowotnej przedszkolaków. Nasze przedszkole zapewnia wyżywienie dzieciom przygotowane przez firmę cateringową.

Najmłodsze dzieci odpoczywają po obiadku na specjalnie do tego celu przygotowanych leżaczkach. Poza podstawą programową jaką realizuje nasze przedszkole prowadzimy dla dzieci: j. angielski, rytmikę, logopedię, zajęcia relaksacyjne, zajęcia artystyczne, spacery, wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi. Zapraszamy na dni otwarte do Naszego przedszkola gdzie będziecie mogli Państwo przyjść wraz ze swoimi dziećmi. Dni otwarte odbędą się w dniach 29.05. – 31.05.2017 r. w godzinach od 10.00 – 11.30 (prosimy o wcześniejszy kontakt w celu potwierdzenia chęci przybycia). Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt: tel. 785 – 250 – 979 ; e-mail: urszulastryjska@interia.pl

22 Lutego, 2017

Tanie bardzo fajne przedszkole Polecam