Niepubliczne Przedszkole GUCIO

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Zatrudniamy odpowiedzialnych i wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Obiekt spełnia surowe normy sanitarno- budowlane. W naszym przedszkolu są trzy kolorowe sale dla naszych podopiecznych.

Na zewnątrz obiektu znajduje się duży ogród, gdzie maluchy spędzają czas wolny na świeżym powietrzu. Naszą misją jest wspieranie rozwoju dziecka, jego indywidualnych zainteresowań i pasji. Naszych podopiecznych uczymy samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji względem siebie. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie stawiając na pierwszym miejscu ich dobro i szczęście. Nasze Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00 -17:30. Kupony rabatowe do pobrania znajdują się na stronie www.bonyikuponyrabatowe.pl/niepubliczne-przedszkole-gucio Zapraszamy.

04 Kwietnia, 2014

Magdalena

Mój synek jest szczęśliwy jadąc rano do przedszkola i wracając z niego. Rozwija się lepiej niż jak siedział w domu z dziadkami. Posłanie to dobra decyzja z moje strony i dobrze wydane pieniądze. Polecamy - Adaś i jego Mama

04 Marca, 2014