Niepubliczne przedszkole i żłobek Iskierka

Iskierka to placówka, gdzie dobro i szczęście dzieci jest stawiane na pierwszym miejscu. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy są otoczone troskliwą opieką przez doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Do dyspozycji dzieci oddajemy duży ogród, plac zabaw oraz kolorowe sale. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. Prowadzimy zajęcia rozwijające kreatywność i wyobraźnię maluchów. Uczymy przez zabawę.

Wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny i emocjonalny dzieci. Prowadzimy zajęcia dodatkowe i popołudniowe. Przyjmujemy dzieci w wieku do 6 lat. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

23 Lipca, 2017

Małgorzata

Rewelacyjne miejsce dla dziecka. Ciepła atmosfera, wychowawca godny zaufania. Dziecko zadowolone, do sali wchodzi prowadzone przez Panią, która potrafi "schylić się do dziecka". Miła pomoc. Czyste, schludne, dobrze wyposażone i kolorowe sale. No i co ujęło Nas najbardziej Nauczyciel, który interesuje się dzieckiem, jest bardzo, bardzo kreatywny i elastyczny. Super! Polecam

25 Lipca, 2016

Polecam Niepubliczne Przedszkole Iskierka. Super miejsce dla wszystkich maluchów.

Anna Masek

5.0 5.0 2 2 Rewelacyjne miejsce dla dziecka. Ciepła atmosfera, wychowawca godny zaufania. Dziecko zadowolone, do sali wchodzi prowadzone przez Panią, która potrafi "schylić się do dziecka