Niepubliczne Przedszkole I Żłobek Promyk

Niepubliczne przedszkole i żłobek PROMYK położone jest w spokojnej i malowniczej części Okęcia.

Nasi wychowankowie czują się tu bezpiecznie i niemal jak w domu, głównie dzięki miłej, rodzinnej atmosferze oraz serdecznej i troskliwej grupie wykwalifikowanych opiekunek.

Placówka umożliwia rozwój artystyczny, społeczny i fizyczny dziecka.

Maluchy biorą czynny udział w ciekawych zajęciach języka angielskiego, muzyki, rytmiki i wychowania fizycznego.

Współpraca ze szkołą muzyczną YAMAHA oraz nauczycielami AWF-u sprzyja wszechstronnemu rozwojowi psychoruchowemu wychowanków.

Pracujemy w oparciu o program dydaktyczny MEN „Wesołe Przedszkole”.

Do dyspozycji maluchów pozostawiamy 4 przestronne sale zabaw dla dzieci w różnych grupach wiekowych, salę rytmiczną, gabinet logopedyczny oraz korytarze z szafkami osobistymi.

Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci.

Naszym celem jest zaufanie rodziców i opiekunów naszych wychowanków oraz uśmiech na twarzach dzieci.

Zapraszamy do współpracy.

16 Lutego, 2015

Rodzice

Przedszkole nie wyróżnia się niczym szczególnym.Jest dość słabo wysposażone.Małe 3-letnie dzieci muszą wchodzić do swojej sali na 1-wszym piętrze stromymi schodami.Osoba, która prowadzi i reprezentuje przedszkole nie umie rozmawiać z rodzicami.Nie jest to przedszkole, które jest godne polecenia.

3.0 3.0 1 1 Przedszkole nie wyróżnia się niczym szczególnym.Jest dość słabo wysposażone.Małe 3-letnie dzieci muszą wchodzić do swojej sali na 1-wszym piętrze stromymi schodami.Osob