Niepubliczne Przedszkole Językowe SPANGLISH GARDEN s.c.

Nasza placówka jest miejscem, gdzie Państwa pociechy będą otoczone troskliwą opieką. Zapewniamy miłą atmosferę, zrozumienie i bezpieczeństwo. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia normy budowlane oraz posiada atestowane pomoce dydaktyczne i wyposażenie.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dzieci. Prowadzimy zajęcia językowe, rytmiczne i gimnastyczne. Współpracujemy z psychologiem i logopedą. Wspieramy rozwój intelektualny, psychiczny, fizyczny oraz społeczny maluchów. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia naszej placówki. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście każdego z wychowanków. Zapraszamy.