Niepubliczne Przedszkole Kolorowy Świat

Nasze przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się kochane, rozumiane i bezpieczne. Placówka spełnia normy budowlano-sanitarne oraz została wyposażona w atestowany sprzęt i pomoce dydaktyczne. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wsparcie rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego, oraz przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji szkolnej. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów z wysokimi kwalifikacjami pedagogicznymi. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczno- rozwojowe: rytmikę, gimnastykę korekcyjną, zajęcia z logopedą, muzykę, warsztaty zainteresowań.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych maluchów. To dobro i szczęście Państwa pociech są dla nas najważniejsze! Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Posiadamy wiele pozytywnych rekomendacji, co jest dla nas motywacją do dalszego rozwoju. Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00- 17:00. Zapraszamy Państwa do współpracy.