Niepubliczne Przedszkole Kraina Uśmiechu

Nasze Przedszkole jest miejscem, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera. Dokładamy wszelkich starań, by nasi wychowankowie czuli się tu bezpieczni i potrzebni. Wspieramy wszechstronny rozwój każdego z dzieci, indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb oraz uczymy samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Zajęcia są prowadzone w małych, kameralnych grupach przez wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Prowadzimy zajęcia języka angielskiego i rytmiki. Poza czesnym organizujemy zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, tańca, baletu oraz plastyki. Współpracujemy z logopedą oraz psychologiem. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci wprowadziliśmy zajęcia wyrównawczo- kompensacyjne. Organizujemy wiele imprez okolicznościowych, wycieczek, spotkania z osobistościami oraz zajęcia teatralne. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 roku życia. Zapisy trwają przez cały rok. Mamy jeszcze wolne miejsca. Placówka otwarta jest w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy.