Niepubliczne Przedszkole Magiczny Królewiec Beata Suchożebrska

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się rozumiane i kochane. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów, którzy wspierają dzieci w rozwoju psychicznym, intelektualnym i fizycznym oraz uczą je samodzielności i odpowiedzialności. Placówka spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i szczęście naszych podopiecznych oraz jesteśmy otwarci na sugestie rodziców odnośnie prowadzenia przez nas przedszkola.

Prowadzimy ciekawe zajęcia edukacyjne oparte na programie MEN. W ramach czesnego dzieci uczestniczą w lekcjach języka angielskiego, w zajęciach z logopedą, w rytmice, w wycieczkach, w wyjazdach i koncertach. Oferujemy także zajęcia płatne takie jak plastyka, balet, taniec, judo. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Placówka przyjmuje dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Oferujemy zniżki dla rodzeństwa i atrakcyjne czesne. Czesne 450 zł i 10 zł/ wyżywienie.

Zapraszamy Państwa do współpracy.