Niepubliczne Przedszkole Mali Odkrywcy Ewelina Wójs

Nasze przedszkole przyjmuje dzieci w wieku od 2, 5 do 5 lat. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a dobro każdego z wychowanków jest stawiane na pierwszym miejscu. Do potrzeb maluchów podchodzimy indywidualnie, wspieramy ich rozwój psychiczny i intelektualny oraz przygotowujemy do dalszej edukacji szkolnej. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy uczą maluchy samodzielności, szacunku i odpowiedzialności.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe: język angielski, rytmika, religia, warsztaty plastyczne i muzyka. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Dzieci spędzają wolny czas na świeżym powietrzu. Dla nowych przedszkolaków istnieje możliwość dwutygodniowej adaptacji. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przedszkole jest czynne cały rok- także w wakacje i w ferie. Gwarantujemy konkurencyjne czesne. Zapraszamy.