Niepubliczne Przedszkole Mały Świat

Nasza placówka jest miejscem wyjątkowym, gdzie każde dziecko bez wyjątku czuje się niemal tak, jak we własnym domu rodzinnym.

Do potrzeb każdego z malców podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem.

Nad dziećmi czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki z wykształceniem pedagogicznym.

Maluchy biorą udział w ciekawych zajęciach rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, tańca, akrobatyki i pływania.

Organizujemy niezapomniane teatrzyki, wycieczki, koncerty oraz imprezy okolicznościowe.

Zapewniamy wyżywienie oraz zajęcia z lekarzem logopedą.

Dowodem naszej jakości są zaufanie i uznanie rodziców oraz uśmiech na twarzach maluchów.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

12 Grudnia, 2013

Maja

Jedno z moich dzieci skończyło już, a drugie jeszcze chodzi do tego przedszkola. Ja jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo sympatyczne, zajęć dodatkowych sporo, (angielski, tańce, rytmika, korektywa, akrobatyka, piłka, logopedia) dzieciaki wybawione i wyszalane na dworze. Jedzenie super - 4 posiłki. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest zindywidualizowane podejście do dzieci. Jeśli rodzice sobie życzą dzieciaki są przygotowywane do egzaminów do szkół prywatnych. Pani logopeda genialna - dzieciaki uwielbiają zajęcia z nią i robią wyraźne postępy. Ja z czystym sumieniem polecam.

19 Lipca, 2013

Magda

Jestem bardzo zadowolona z przedszkola, a córka je uwielbia. Podoba mi się indywidualne podejście do dziecka i zaangażowanie właścicieli. Dzieciaki mają bardzo dużo ciekawych zajęć, okazjonalnych imprez, występów itp. Córka na zakończenie roku przynosi grubą teczkę prac ręcznych i 4 wypełnione książki, a dodatkowo okazjonalne prace np. koszyczek ze święconką przed Wielkanocą. Panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Plusem jest dodatkowy podwieczorek z kanapkami dla dzieci, które zostają po 17tej oraz to, że przedszkole pracuje w wakacje, wtedy są organizowane wycieczki wyjazdowe.

16 Lipca, 2013

Ania

Przedszkole godne polecenia. Profesjonalna i sympatyczna kadra sprawia, że dwoje moich dzieci chętnie spędza tam czas. Przedszkole oferuje szeroką gamę zajęć dodatkowych w ramach comiesięcznej opłaty. Polecam.

15 Lipca, 2013

Witam, moim zdaniem jedno z najlepszych przedszkoli w Kielcach, mają bogatą ofertę zajęc jak nikt inny, naprawdę bardzo polecam.

Marcin

5.0 5.0 4 4 Jedno z moich dzieci skończyło już, a drugie jeszcze chodzi do tego przedszkola. Ja jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo sympatyczne, zajęć dodatkowych sporo, (angielski, ta

ul. Nowy Świat 9
świętokrzyskie