Niepubliczne Przedszkole Marzeń

Nasza placówka cieszy się zaufaniem, uznaniem i zadowoleniem rodziców, którzy bez obaw posyłają do nas swoje pociechy.

Są pewni, że maluchy zostaną otoczone tu profesjonalną i kompleksową opieką doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów.

Jako, że najważniejsze jest dla nas dobro każdego z naszych wychowanków, to do potrzeb dzieci podchodzimy serdecznie i z zaangażowaniem.

W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera.

Do dyspozycji dzieci oddajemy budynek spełniający surowe normy unijne i budowlane. Nasza placówka ma profil przyrodniczo- sportowy.

Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć ogólnorozwojowych.

Maluchy uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, gry na fortepianie, jazdy na nartach, basenu, piłki nożnej, ekologii, w licznych koncertach i teatrzykach, w zajęciach gimnastycznych i przyrodniczych.

Prowadzimy szkółkę dla małych kierowców, gdzie maluchy mogą bawić się samochodami akumulatorowymi, rowerkami i hulajnogami.

Prowadzimy zajęcia adaptacyjne.

Rodzicom proponujemy różne rodzaje abonamentu: pobyt całodzienny -750 zł/msc, do 6 godzin – 500zł/ msc.

Jednorazowa oplata wpisowa wynosi 400 zł.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Mamy jeszcze wolne miejsca.

Zapraszamy do zapisów, które trwają cały rok! Placówka jest czynna w godzinach 7:00 – 17:00. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu w wysokości 250 zł na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w naszej placówce.

Zapraszamy.