Niepubliczne Przedszkole MIŚ Katarzyna Sej

Nasze Przedszkole to miejsce, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy wymagania rodziców oraz szczęście i dobro dzieci.

Nad bezpieczeństwem naszych wychowanków czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów.

Do potrzeb każdego malca pochodzimy z zaangażowaniem i z troską.

W naszej placówce uczymy maluchy samodzielności, szacunku względem siebie oraz tolerancji.

Dzieci rozwijają swoje pasje i zainteresowania poprzez udział w licznych zajęciach ogólnorozwojowych takich jak: język angielski, muzyka, rytmika, plastyka czy lekcje z logopedą.

Gwarantujemy wyżywienie, także dla dzieci cierpiących na alergie.

Obiekt spełnia surowe normy unijne, sanitarne i budowlane.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia.

Zapisy trwają!

Mamy jeszcze wolne miejsca.

Placówka jest czynna w godzinach 6:30 – 16:30.

Oferujemy atrakcyjne czesne w wysokości 390 zł/miesiąc. Zapraszamy.

20 Listopada, 2013

Zadowolona mama

Bardzo fajne przedszkole, ciepła rodzinna atmosfera, dużo zabaw, zajęć, dzieciaczki się tam nie nudzą, bardzo dobra opieka. Nasze dziecko czuje się tam jak w domu, bardzo lubi chodzić do swojego przedszkola a to najważniejsze.

5.0 5.0 1 1 Bardzo fajne przedszkole, ciepła rodzinna atmosfera, dużo zabaw, zajęć, dzieciaczki się tam nie nudzą, bardzo dobra opieka. Nasze dziecko czuje się tam jak w domu, bardzo lu