Niepubliczne Przedszkole Omnibusek

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera.

Cieszymy się zaufaniem rodziców, co jest dla nas mobilizacją do dalszego działania i rozwoju.

Najważniejszą wartością są dla nas szczęście i dobro każdego z wychowanków.

Pracujemy w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne, posiadamy bogaty wachlarz zajęć dodatkowych oraz wspieramy indywidualny rozwój każdego z maluchów.

Obiekt spełnia normy sanitarne i budowlane, a jego wyposażenie posiada wszelkie atesty.

Prowadzimy zajęcia logopedyczne, językowe, z religii, ćwiczenia ruchowe metodą Weroniki Sherbone, zajęcia muzyczne, dogoterapię, spotkania z książką, klub małego aktora oraz SAVOIR VIVRE dla najmłodszych.

W naszej placówce mile widziane są dzieci z problemami i z orzeczeniem z poradni psychologiczno-pedagogicznej.

Zapewniamy wyżywienie w formie czterech zdrowych posiłków. Organizujemy imprezy okolicznościowe w soboty.

Przyjmujemy maluchy od 2 roku życia.

Naszym wychowankom pomagamy w wykonywaniu codziennych obowiązków oraz uczymy je samodzielności.

Od września 2014 roku planujemy otwarcie żłobka.

Prowadzimy język chiński dla dzieci.

Posiadamy promocję dla rodzeństwa.

Przedszkole jest czynne od 6: 30 do 17:00.

Konkurencyjne czesne! Zapraszamy!