Niepubliczne Przedszkole Pinokio

Nasze Przedszkole cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, wszystkie dzieci traktowane są równo i indywidualnie, zaś na pierwszym miejscu stawia się tu ich szczęście i dobro. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie i pedagodzy. Prowadzimy zajęcia rozwijające zdolności fizyczne, manualne i intelektualne dzieci. Uczymy je samodzielności i szacunku względem siebie.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie dopasowane do potrzeb dzieci. Dysponujemy kolorowymi salami, dużym ogrodem oraz kuchnią i łazienką. Obiekt spełnia surowe normy unijne, sanitarne i budowlane. Rodzice mają do wyboru dwa rodzaje abonamentu: do 6 i do 12 godzin dziennie. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom wprowadziliśmy także okres adaptacyjny w każdy poniedziałek, środę i piątek od 19 do 31 sierpnia.

Placówka jest czynna w godzinach 6:00- 18:00. Istnieje możliwość, że od września ruszy grupa żłobkowa ( od 1, 5 roku). Zapraszamy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 roku życia. Mamy wolne miejsca. Zapisy trwają. Na hasło przedszkolaizlobki.pl udzielamy rabatu na pierwszy miesiąc pobytu dziecka w przedszkolu.

Godz otwarcia: 6:00-18:00

02 Września, 2015