Niepubliczne Przedszkole “Pod Fiołkami”

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie na pierwszym miejscu stawia się dobre samopoczucie i szczęście każdego z dzieci. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Przywiązujemy ogromną uwagę do indywidualnego rozwoju intelektualnego, emocjonalnego i fizycznego maluchów. Przygotowujemy dzieci do dalszej edukacji. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą z zaangażowaniem i z życzliwością. Obiekt spełnia surowe normy budowlano- sanitarne.

Zapewniamy zdrowe, zbilansowane wyżywienie. Prowadzimy ciekawe zajęcia dydaktyczne i ogólnorozwojowe: rytmikę, język angielski, plastykę, logopedię, zajęcia na basenie oraz muzykę. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z Państwa strony odnośnie prowadzenia naszej placówki. Przyjmujemy także dzieci niepełnoprawne i autystyczne. Zapraszamy Państwa do współpracy.