Niepubliczne Przedszkole Promyczek

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a wszystkie maluchy mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania w kameralnych grupach rówieśników. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwają wykwalifikowane opiekunki z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2, 5 do 5 roku życia. Obiekt jest dostosowany do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym oraz spełnia surowe normy sanitarne i budowlane.

Gwarantujemy okres adaptacyjny dla każdego z maluchów. Nasi podopieczni uczestniczą w zajęciach artystycznych, języka angielskiego ( 3x w tygodniu), rytmiki, tańca towarzyskiego, gimnastyki oraz w warsztatach teatralnych. Współpracujemy z logopedą. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są ich pozytywne opinie i rekomendacje. Przedszkole jest czynne w godzinach 6:00- 17:00. Mamy jeszcze wolne miejsca na rok 2013/2014: 4 w grupie Maluchów i 5 w grupie 4, 5-latków. Zapraszamy.

6:00- 17:30