Niepubliczne Przedszkole Prywatne Zielone Przedszkole

Nasze przedszkole stawia na pierwszym miejscu dobro i szczęście każdego z wychowanków. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz wspieramy rozwój intelektualny, fizyczny, psychiczny i emocjonalny maluchów. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne. Do dyspozycji dzieci oddajemy atestowane materiały dydaktyczne. Prowadzimy lekcje języka angielskiego, hiszpańskiego, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, warsztaty teatralne, rytmikę, plastykę, zajęcia ruchowe.

Dzieci spędzają czas wolny także na bezpiecznym placu zabaw. Przedszkole posiada Certyfikat Bezpieczna Placówka. Współpracujemy z logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie w ramach własnej kuchni. Dostosowujemy posiłki do diety dziecka. Maluchy biorą udział w wydarzeniach kulturowych i imprezach okolicznościowych. Przedszkole cieszy się zaufaniem Rodziców, co potwierdzają pozytywne rekomendacje. Placówka jest czynna w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy.