Niepubliczne Przedszkole Pszczółka Maja

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a nasi wychowankowie czują się rozumiani i kochani. Wspieramy rozwój intelektualny, emocjonalny i psychiczny dziecka, przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej oraz uczymy samodzielności i odpowiedzialności. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie.

Przedszkole cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dziecka. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe takie jak: zajęcia logopedyczne, plastyka, gimnastyka ogólnorozwojowa, rytmika, integracja sensoryczna oraz język angielski. Do dyspozycji dzieci oddajemy także duży i bezpieczny plac zabaw. Do końca maja wpisowe gratis! Mamy wolne miejsca! Przyjmujemy dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zapraszamy.