Niepubliczne Przedszkole Sarenka

Nasze przedszkole jest miejscem bezpiecznym, które zapewnia wszystkim dzieciom odpowiednie warunki rozwoju.

W naszej placówce pracują jedynie doświadczeni opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym.

Do potrzeb każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem mając na względzie dobro naszych małych podopiecznych.

Najcenniejszą nagrodą jest dla nas uśmiech na twarzach dzieci.

Pracując w niewielkich 15- osobowych grupach mamy pewność, że wszystkie dzieci czują się kochane i rozumiane.

Prowadzimy szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych, ogólnorozwojowych, plastycznych, religii oraz rozwijających kreatywność i wyobraźnię.

Poza zajęciami proponujemy zapisy do grupy pływackiej.

Współpracujemy z logopedą i poranią psychologiczno-pedagogiczną, gdzie rodzice mogą liczyć na dobrą radę i wsparcie.

Organizujemy ciekawe spotkania z różnymi osobistościami.

Oferujemy całodzienne wyżywienie, które jest przygotowywane w placówce ( oprócz obiadu dostarczanego przez zaufany catering).

Istnieje możliwość dopasowania diety do indywidualnych potrzeb dzieci.

Dysponujemy własnym, bezpiecznym placem zabaw.

Mamy jeszcze wolne miejsca.

Rekrutacja trwa cały rok.

Czesne w ramach opieki 9 h wynosi do 200 zł.

Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych zniżek i rabatów.

Dla każdego rodzica powołującego się na portal przedszkolaizlobki.pl przygotowaliśmy rabat do 10%.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 6 roku życia.

Placówka jest otwarta w godzinach 7:00-18:00.

Godziny otwarcia: 7:00- 18:00