Niepubliczne Przedszkole Specjalne Jaś i Małgosia

Nasze przedszkole jest niepubliczną i specjalistyczną placówką oświatową przeznaczoną dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat (z orzeczeniem o konieczności kształcenie specjalnego), która świadczy swoje usługi bezpłatnie. W naszej placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a zdrowie i szczęście dziecka stawiamy na pierwszym miejscu. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dzieci mają zapewnione wychowanie przedszkolne, skoordynowany program dydaktyczny, profesjonalną opiekę medyczną, wsparcie psychologa, zdrowe wyżywienie oraz pomoce i przybory szkolne.

Nasi wychowankowie uczestniczą w zajęciach stymulujących rozwój psycho- ruchowy (Metoda M. Knillów, Metoda W. Sherbone, Metoda Vojty, masaż klasyczny, gimnastyka itd.) . stosujemy także wiele metod stymulujących proces edukacyjny i rewalidacyjny (Metoda Integracji Sensorycznej, Metoda Dobrego Startu, Metoda Przyjaznego Zakątka, terapia manualna). Współpracujemy z logopedą. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem, czego dowodem mogą być pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.

12 Maja, 2016

Mama

Bardzo dobra placówka dla dzieci z orzeczeniami. Małe grupy, 3-4 osobowe. Dużo zajęć indywidualnych dla dzieciaków, codziennie logopedia, fizjoterapia, integracja sensoryczna. W każdej grupie prócz nauczyciela dodatkowy opiekun. Wychodzą na plac zabaw, jeżdżą na hipoterapię. Jako rodzic jestem bardzo zadowolona. Przez rok dziecko zrobiło duże postępy.

5.0 5.0 1 1 Bardzo dobra placówka dla dzieci z orzeczeniami. Małe grupy, 3-4 osobowe. Dużo zajęć indywidualnych dla dzieciaków, codziennie logopedia, fizjoterapia, integracja sensoryczna