Niepubliczne Przedszkole Specjalne Magiczny Zakątek Karolina Marchwiak-Walczak

Nasze Przedszkole jest miejscem wyjątkowym, gdzie każdy maluch czuje się bezpiecznie i niemal tak, jak w domu rodzinnym.

Nad dziećmi czuwają doświadczone i wykwalifikowane opiekunki z wykształceniem pedagogicznym.

W naszym przedszkolu przyjmujemy dzieci niepełnosprawne i wymagające specjalistycznej opieki.

Zapewniamy opiekę psychologa, pedagoga specjalnego, logopedy, pielęgniarki i rehabilitanta. Wykorzystujemy skuteczne metody kształcenia Marii Montessori,n Metodę Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz Alternatywne metody porozumiewania się.

Dzieci uczestniczą w integracji sensorycznej i logorytmicznej, w zajęciach jogi, tańca itd. zapewniamy wyżywienie cateringowe dopasowane do indywidualnych potrzeb dzieci.

Najważniejsze jest dla nas dobro dziecka.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych wychowanków czuł się u nas bezpiecznie. Zapraszamy.

21 Maja, 2017

Magda

Mój syn chodzi do tego przedszkola. On jest w grupie integracyjnej - dzieci niepełnosprawnych jest jedno lub dwoje. Jestem mega zadowolona, od pierwszego dnia nie było problemu. Dużo zajęć dodatkowych, synek chodzi bardzo chętnie. Nie zapisałabym go nigdzie indziej pomimo że kasy trzeba wydać więcej niż na państwowe przedszkole. Polecam gorąco to przedszkole !

16 Października, 2013

Kasia

Pani dyrektor chyba nie posiada wystarczającej wiedzy, jeśli ktoś zakłada przedszkole specjalne to sama nazwa mów sama za siebie, a jeśli uczęszczają tam tez dzieci zdrowie to się nazywa integracja to tak z wiedzy specjalistów :-) no ale jeśli nie wiemy o co chodzi to chodzi o ....mamone

26 Września, 2013

no szkoda bo moje dziecko tam chodzi zdrowe w 100 % .(POLECAM WSZYSTKIM ZAPISYWANIE DZIECI NA NASTEPNY ROK BO JEST REWELACJA.)

;)

06 Września, 2013

super przedszkole tylko szkoda ze nie jest napisane ze dzieci zdrowe tez tam uczęszczają. i to nie mala grupa.

K

4.0 5.0 4 4 Mój syn chodzi do tego przedszkola. On jest w grupie integracyjnej - dzieci niepełnosprawnych jest jedno lub dwoje. Jestem mega zadowolona, od pierwszego dnia nie było problemu.