Niepubliczne Przedszkole Sportowe Wesoła Rodzinka

Nasza placówka przyjmuje maluchy w wieku od 2, 5 do 6 lat. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a nasi podopieczni czują się bezpieczni i kochani. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne oraz posiada atestowane wyposażenie. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Dbamy o indywidualny rozwój psychofizyczny dzieci oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych dziecka.

Aikido raz w tygodniu, zajęcia taneczne, judo, balet oraz nauka pływania w Bytomiu.

Prowadzimy szeroki zakres zajęć ogólnorozwojowych. W ramach czesnego dzieci uczestniczą w zajęciach rytmicznych, muzycznych, logorytmcznych i w bajkoterapii. Biorą także udział w wycieczkach, spotkaniach z osobistościami i w imprezach okolicznościowych. Organizujemy zajęcia dodatkowe: język angielski, WF, logopedia, taniec, hipoterapię, zajęcia gry w szachy i w gry planszowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie odnośnie prowadzenia naszej placówki, ponieważ dobro i szczęście dzieci jest dla nas najważniejsze. Zapraszamy Państwa do współpracy.