Niepubliczne Przedszkole Stokrotki

Już prawie od 10 lat (a dokładniej od 2005 roku) Nasze Przedszkole pełni kompleksową i profesjonalną opiekę nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 17:00. ( Przedszkole przy ul. Borkowskiej) , 7.00- 18.00 ( ul. Skotnicka 101)

Wspieramy indywidualny i wszechstronny rozwój maluchów, uczymy ich samodzielności i odpowiedzialności, pozwalamy poznać im aspekty związane ze środowiskiem społeczno-kulturowym i przyrodniczym. Obiekt jest pozbawiony jakichkolwiek barier architektonicznych oraz spełnia wymagania sanitarne i przeciwpożarowe. Nad bezpieczeństwem naszych wychowanków czuwają wykwalifikowani opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dysponujemy własną kuchnią, gdzie przygotowujemy zdrowe i zbilansowane posiłki w pełni dostosowane do potrzeb żywnościowych maluchów.

W ramach czesnego prowadzimy zajęcia języka angielskiego, rytmiki, lekcje religii, baletu, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz zajęcia plastyczne. Współpracujemy z logopedą i psychologiem. Prowadzimy zajęcia w ramach realizacji Podstawy Programowej Wychowania Przedszkolnego.

W zakres zajęć dodatkowych wchodzą taniec towarzyski (85 zł – semestr) oraz nauka gry na fortepianie (cena do ustalenia z nauczycielem).

Nasze usługi cieszą się zaufaniem i uznaniem rodziców.

Zapraszamy do zapisów!

ul. Borkowska 25