Niepubliczne Przedszkole Tenisowe Jaworek Niepubliczny Żłobek Jaworek

Nasza placówka jest miejscem bezpiecznym i wyjątkowym, gdzie panuje miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się bezpieczne i kochane. Wspieramy indywidualny rozwój pasji i zainteresowań dzieci oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Obiekt spełnia surowe normy budowlane i sanitarne. Jesteśmy pierwszym przedszkolem realizującym w ramach podstawy programowej zajęcia tenisowe na podstawie stworzonego dla dzieci przez Polski Związek Tenisa program TENIS 10. Współpracujemy z kadrą WKS Flota Gdynia, prowadzącej od lat zajęcia z maluchami.

Zatrudniamy doświadczonych pedagogów wspierających rozwój intelektualny, psychiczny i emocjonalny dzieci. Prowadzimy ciekawe zajęcia tenisowe, języka angielskiego, zajęcia ogólnosportowe, tańca, kulinarne, zajęcia z logopedą i warsztaty kulinarne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Nasza placówka cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych wychowanków. Zapraszamy do współpracy.