Niepubliczne Przedszkole U Dominikanek

Nasza placówka zapewnia profesjonalną i troskliwą opiekę nad dziećmi w duchu katolickim. Obiekt spełnia normy budowlane i sanitarne, posiada atestowane wyposażenie oraz materiały dydaktyczne. Zatrudniamy doświadczonych opiekunów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie. To dobro dzieci stawiamy na pierwszym miejscu. Naszych podopiecznych uczymy samodzielności, odpowiedzialności i szacunku względem siebie.

Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Prowadzimy zajęcia takie jak: katecheza, język angielski, rytmika, gimnastyka korekcyjna, warsztaty plastyczne i zajęcia z psem. Organizujemy ciekawe spotkania ze znanymi osobistościami. Nasza placówka cieszy się zaufaniem Rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 6 lat. Nasza placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 16.30. Zapraszamy.

05 Stycznia, 2017

Super przedszkole