Niepubliczne Przedszkole Wesołe Kindergarten

Nasze Przedszkole jest placówką zaufaną i polecaną przez rodziców. Panuje tu miła, rodzinna atmosfera, a maluchy czują się kochane i bezpieczne. Poświęcamy im maksimum uwagi i czasu, indywidualnie podchodzimy do ich potrzeb, uczymy samodzielności i odpowiedzialności oraz pomagamy w rozwoju zainteresowań i pasji. Wszechstronnemu rozwojowi dzieci sprzyjają kolorowe i przestronne sale. Nad bezpieczeństwem wychowanków czuwają doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie z wykształceniem pedagogicznym.

Prowadzimy grupy mieszane. Zapewniamy wyżywienia w ramach cateringu- także dla dzieci cierpiących na alergie. Do dyspozycji maluchów oddajemy duży ogród. Placówka jest położona w bezpiecznej okolicy z dogodnym dojazdem. Zapewniamy okres adaptacyjny. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 6 roku życia. Mamy jeszcze wolne miejsca! Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30- 18:00. Zapraszamy do skorzystania z 5% rabatu na pobyt dziecka w przedszkolu, który jest do pobrania na www.bonyikuponyrabatowe.pl. Zapraszamy.

12 Listopada, 2013

Ania

5.0 5.0 1 1 Nowe przedszkole ma świetny wystrój duży ogród. Posiada duze jasne sale a także miłą i wykwalifikowana kadre naprawde polecam