Niepubliczne Przedszkole Wesołe Krasnoludki

Nasza placówka oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi. W placówce panuje miła i rodzinna atmosfera, a dzieci czują się tak samo dobrze, jak w domu rodzinnym. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych pedagogów, którzy do potrzeb maluchów podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem. Placówka spełnia normy budowlane i sanitarne, posiada atestowane wyposażenie. Prowadzimy ciekawe zajęcia wpływające na rozwój psychiczny, fizyczny, emocjonalny i społeczny dzieci. Oferta zajęć obejmuje język angielski, rytmikę, warsztaty plastyczne i zajęcia fizyczne. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Współpracujemy z logopedą. Nasza placówka cieszy się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Zapraszamy Państwa do współpracy.