Niepubliczne Przedszkole Zdrowotno-Ekologiczne Jacek i Agatka

Jesteśmy placówką, w której na pierwszym miejscu stawia się dobro i szczęście każdego z dzieci. Państwa pociechy znajdą tu zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa oraz wsparcie w indywidualnym rozwoju własnych pasji i zainteresowań. Obiekt spełnia surowe normy sanitarne, a jego wyposażenie ma wymagane atesty bezpieczeństwa. Przyjmujemy dzieci w wieku od 2, 5 do 5 roku życia- także z orzeczeniem o niepełnosprawności. Prowadzimy ciekawe zajęcia językowe, rytmiczne, gimnastyczne, warsztaty plastyczno- teatralne oraz zapewniamy opiekę doświadczonego logopedy. Od stycznia planujemy wprowadzenie zajęć yogi, języka rosyjskiego, tenisa, szachów, nauki pływania oraz tańca towarzyskiego.

Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców. Nad bezpieczeństwem maluchów czuwa doświadczona i kompetentna kadra pedagogiczna. Gwarantujemy okres adaptacyjny dzieci w przedszkolu. Czesne wynosi 270 zł miesięcznie + jednorazowa opłata wpisowego w wysokości 350 zł. Mamy jeszcze wolne miejsca! Od styczna możliwe dofinansowanie pobytu malucha w placówce! Przedszkole jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 6: 30- 17: 00, a na życzenie rodziców w soboty od 8: 00 do 15:00. Zapraszamy.

Godz: 6.30-17.00 (pn-pt), 8-15 w soboty (na życzenie Rodziców)