Niepubliczny Ośrodek Edukacyjny dla dzieci do lat 7 NOE

Jesteśmy placówką, dla której najważniejsze jest dobro i szczęście każdego z wychowanków. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, gwarantujemy profesjonalną opiekę, rodzinną atmosferę i bezpieczeństwo. W naszym ośrodku zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych opiekunów z udokumentowanym doświadczeniem pedagogicznym. Obiekt jest bezpieczny i posiada atestowane wyposażenie. Prowadzimy zajęcia wpływające na rozwój kreatywności oraz zdolności twórczych i poznawczych.

Dzieci uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, fizycznych, plastycznych i muzycznych. Współpracujemy z lekarzem logopedą. Zapewniamy zdrowe wyżywienie. Placówka przyjmuje dzieci do lat siedmiu. Mamy jeszcze miejsca dla maluchów w wieku 2, 5 i 3 lat. Jesteśmy otwarci na sugestie rodziców i opiekunów odnośnie prowadzenia placówki. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 5.30- 17.30. Zapraszamy!!!

ul. Cukrownicza 1/5
63-800 Gostyń