Niepubliczny Punkt Przedszkolny Agatka

Nasze przedszkole jest miejscem wyjątkowym, które cieszy się zaufaniem i uznaniem rodziców oraz zadowoleniem dzieci. Nad ich bezpieczeństwem czuwają doświadczeni opiekunowie i pedagodzy, którzy do potrzeb wychowanków podchodzą indywidualnie i z zaangażowaniem.

Dzieci czują się w naszej placówce niemal tak, jak w domu rodzinnym. Maluchy uczestniczą w zajęciach plastycznych, rytmiki, języka angielskiego, jogi i w zajęciach ruchowych. Zapewniamy opiekę doświadczonego lekarza logopedy. Na terenie obiektu znajduje się ogród, gdzie dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu.

Najważniejsze jest dla nas dobro dzieci!!! Rekomendacje są dowodem naszego profesjonalizmu i zaangażowania. Placówka jest czynna w godzinach 7:00-16:00.

Zapraszamy.

Placówka otwarta od 7:00-16:00