Niepubliczny Punkt Przedszkolny Akuku Wioletta Czaplińska

Nasz Punkt Przedszkolny zapewnia opiekę nad dziećmi w wieku do piątego roku życia. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera, a maluchy czują się rozumiane, kochane i bezpieczne. Do potrzeb dzieci podchodzimy indywidualnie, wspieramy rozwój psycho- fizyczny oraz przygotowujemy je do dalszej edukacji szkolnej. Dobro Państwa pociech jest dla nas najważniejsze. Placówka spełnia surowe normy budowlano- sanitarne. Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe, muzyczne, sportowe, plastyczne i artystyczne.

Kładziemy nacisk na rozwój kreatywności i wyobraźni u maluchów. Uczymy je samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Zapewniamy zdrowe wyżywienie dostosowane do potrzeb dietetycznych. Dzieci uczestniczą często w zajęciach na świeżym powietrzu. Nasze usługi cieszą się zaufaniem rodziców, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje. Jesteśmy otwarci także na Państwa sugestie odnośnie prowadzenia placówki. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 18:00. Zapraszamy.