Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ceduś

Centrum Edukacji Dziecięcej “Ceduś” jest miejscem, gdzie dzieci znajdą nie tylko zrozumienie i profesjonalną opiekę, ale przede wszystkim będą mogły rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez zabawę. Pełnimy zarówno opiekę dzienną nad dziećmi , jak i prowadzimy zajęcia popołudniowe. Kolorowa i pozbawiona jakichkolwiek barier architektonicznych placówka spełnia surowe normy sanitarno-budowlane. Współpracujemy z wykwalifikowanymi opiekunkami z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Oferujemy ciekawy program dydaktyczny, który uczy samodzielności, tolerancji, odpowiedzialności oraz przygotowuje maluchy do dalszej edukacji szkolnej. Maluchy uczestniczą w zajęciach języka angielskiego, rytmiki, tańca, w warsztatach teatralnych oraz plastyczno-technicznych.

Prowadzone są także zajęcia gimnastyczne, ćwiczenia logopedyczne oraz nauka gotowania Kuchcikowo. Dysponujemy własnym placem zabaw oraz ogrodem, gdzie maluchy spędzają wolny czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców oferujemy blok zajęć popołudniowych z języka angielskiego i hiszpańskiego oraz zajęć rozwijających kreatywność i zainteresowania dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat. W naszej placówce organizujemy także niezapomnianą imprezę urodzinową o każdej tematyce. Przedszkole jest czynne w godzinach 7:00- 17:00. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2 do 5 roku życia. Mamy jeszcze 10 miejsc wolnych! Zapraszamy.

22 Lutego, 2016

Zadowolona mama

Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Miłe wnętrze, piękny duży ogród, plac zabaw, cisza i spokój... Dobre, zdrowe jedzenie, dużo dodatkowych, urozmaiconych zajęć. Panie opiekunki bardzo ciepłe i troskliwe: uczą, wychowują i bawią. Zawsze jest z nimi kontakt, zawsze znajdą czas, bo porozmawiać z rodzicem na temat dziecka - na temat problemów, ale także osiągnięć malucha. Moja córka bardzo lubi uczęszczać do tego miejsca. Polecam Cedusia z ręką na sercu.

27 Czerwca, 2014

Fajne przedszkole. Knurów jest niedużym miastem, ale ma naprawde dobre placówki przedszkolne.Wykwalifikowana kadra, bogaty program zajęć no i m

Julia

Wykwalifikowana kadra, bogaty program zajęć no i miłe wnętrze. Polecam.

5.0 5.0 2 2 Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Miłe wnętrze, piękny duży ogród, plac zabaw, cisza i spokój... Dobre, zdrowe jedzenie, dużo dodatkowych, urozmaiconych zajęć.