Niepubliczny Punkt Przedszkolny Edu Szkraby Elżbieta Tryburcy-Kubacka

EduSzkraby to placówka kameralna i nowoczesna. Kameralna – z wyboru, gdyż najbardziej zależy nam na wspieraniu indywidualnego rozwoju każdego malucha poprzez ciekawy, choć nieprzytłaczający program. Chcemy dać naszym EduSzkrabom czas na zabawę i samodzielne odkrywanie świata, budząc ich ciekawość i zainteresowanie otaczającą je rzeczywistością, a także na budowanie pierwszych relacji społecznych z opiekunami i kolegami z grupy.

Podstawy naszego działania to:

- szacunek do dzieci, rodziców, siebie nawzajem;

- zrozumienie dziecięcych potrzeb;

- budowanie w dzieciach poczucia własnej wartości i świadomości swoich możliwości;

- otwartość na rozmowę, drugiego człowieka, ciekawe pomysły, ale też na konstruktywną krytykę;

- stały rozwój,

- bliska współpraca z rodzicami, której podstawowym celem jest dobro dziecka.

Chcemy, aby nasze EduSzkraby

- czuły się u nas w pełni akceptowane, a dzięki temu uczyły się szanować i akceptować innych;

- zdrowo się rozwijały i zdobywały wiedzę w swoim tempie;

- myślały kreatywnie i nieszablonowo;

- miały radość z nauki i pożytek z zabawy;

- uczyły się samodzielności i odpowiedzialności;

- odważnie, lecz z poszanowaniem zasad, wyrażały swoje zdanie i potrzeby;

- same angażowały się w przedszkolne aktywności i zadania;

- wracały do nas na miseczkę kisielu z owocami, gdy tylko będą miały na to ochotę ;-)

Co nas wyróżnia? Dostrzeganie istotnych różnic w rozwoju

Dla tak małych dzieci każde pół roku to ogromy skok rozwojowy. Widzimy to na przykładzie naszych własnych dzieci oraz ich kolegów i koleżanek. To, co jednym przychodzi z łatwością, dla innych jest wyzwaniem na pewnym etapie nie do pokonania. Chcemy rozwijać umiejętności i kompetencje dzieci, dostosowując je do ich możliwości w danym okresie.

EduSzkraby pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 07.30 do 18.00 (oprócz świąt i dni ustawowo wolnych od pracy).

W wyjątkowych i szczególnych sytuacjach zapewnimy EduSzkrabowi opiekę po godzinie 18.00, jeśli wcześniej rodzic poinformuje o takiej potrzebie wychowawcę lub właściciela placówki.

EduSzkraby czynne są cały rok oprócz dwóch ostatnich tygodni lipca, kiedy po całorocznym użytkowaniu lokalu niezbędne jest jego odnowienie.

Rekrutacja odbywa się na zasadzie rozmowy z rodzicami dziecka, podczas której uzyskają oni wszelkie informacje dotyczące organizacji i funkcjonowania placówki, będą mogli porozmawiać o różnych aspektach pobytu dziecka, obejrzeć nasz lokal i poznać nauczycieli.

Cennik

Wpisowe: 400 zł płatne przy podpisaniu umowy (5 % zniżki dla osób poleconych przez przedszkolaizlobki.pl

Czesne: 750 zł płatne co miesiąc + wyżywienie (13 zł)

W miarę możliwości uwzględniamy indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci. Prosimy zgłaszać nieobecność dziecka dzień wcześniej, by rodzice mogli płacić tylko za wykorzystane posiłki.

Czesne obejmuje:

- opiekę nad dzieckiem w godzinach 07.30-18.00

- zajęcia dydaktyczne,

- jęz. angielski,

- zajęcia logopedii grupowej

- rytmika

- warsztaty plastyczne i techniczne

- gimnastykę korekcyjną

- warsztaty teatralne (zgodnie z planem dnia)

- warsztaty ceramiczne

- wsparcie psychologa

Zajęcia dodatkowo płatne: