Niepubliczny Punkt Przedszkolny Przystań Elfów

Nasze Przedszkole jest miejscem bezpiecznym, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Panuje tu miła i rodzinna atmosfera. Nad maluchami czuwają wykwalifikowani opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Naszą misją jest wspieranie wszechstronnego rozwoju zainteresowań dzieci, przygotowanie ich do dalszej edukacji szkolnej oraz nauka samodzielności, odpowiedzialności i tolerancji. Zapewniamy wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie.

Prowadzimy ciekawe zajęcia ogólnorozwojowe z języka angielskiego, rytmiki i gimnastyki korekcyjnej. Współpracujemy z logopedą i fizjoterapeutą. Placówka spełnia surowe normy sanitarno- budowlane, a wyposażenie i materiały dydaktyczne posiadają niezbędne atesty. Często organizujemy różne wycieczki i wyjazdy. Najważniejsze jest dla nas dobro i szczęście naszych Wychowanków. Placówka jest otwarta przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30- 17:00. Zapraszamy do rejestracji!